Laura S.

Am trăit o experiență binecuvântata lucrând cu tine la cele mai dificile laturi ale mele,ești o prezenta calda,prietenoasă, blândă şi mai ales autentică şi prezenta, îți mulțumesc din inima cu recunoștința, onoare și respect pentru felul în care mai ghidat! Am început sa ma redescopăr, sa respir și sa ajung din nou la mine,am încetat sa mai fug de mine,am început să-mi dau seama cât sunt de valoroasă și sa ma iubesc astea doar datorita ție!