Anamaria Soare

Alexandra, pentru mine mindfulness-ul a fost o aducere aminte a ceea ce am lucrat in anii trecuti. A facut mult sens si cream spatiu de fiecare data si simteam cum anxietatea mea scadea vertiginos. Chiar si in viata de zi cu zi. Chiar daca nu am apucat sa frecventez toate sesiunile,.. ceea ce imi pare foarte rau. Ca si ghid, facilitator tu Ale esti profesionista, stii cum sa ghidezi energia grupului intr-un mod fluid. Absolut fantastic. Am simtit linistea si pacea mintii de care aveam atata nevoie de ani de zile. Infinita recunostinta, Si sa stii ca nu as schimba nimic la tine sau la modalitatea de abordare, pentru ca e autenticitatea TA. Ca si nevoie a mea...o stii deja, restul e "story" Sa zbori si sa eliberezi cat mai multe suflete in lumina! Recunostinta tie!