Cristina
Atata dedicare si suflet si profesionalism, cum am visat
dintodeauna, esti terapeutul care a pus" punctul pe i", ai venit cu solutii reale la problema cu care am venit, si cand am plecat din sesiune am stiu " unde este radacina" am stiut ce am de vindecat, clarificat, lucrat. Datorita tie stiu ce inseamna limitele sanatoase, aceel spatiu in care fara sa ranesc persoana cealalta,reusesc cu blandete si curaj sa- i spun: " nu pot mai mult, pana aici am putut, mai mult real nu pot", fara sa simt remusacari dupa.
Dupa terapia cu tine este prima oara in viata mea cand am reusit sa fac asta! Multumesc din inima, cu respect si
recunostinta divina si tot binele facut sa se intoarca inzecit la sufletul tau bun!